ÜRÜNLER
Güvenlik İlkeleri
Ptt Kargo İle Güvenli Alişveriş
Haberler
Şeker (Diabet) Nedir? Şeker Hastalığı Tanısı Nasıl Mümkündür? Bu hastalığın belirtileri nelerdir? Şeker (Diabet) Nedir? Şeker Hastalığı Tanısı Nasıl Mümkündür? Bu hastalığın belirtileri nelerdir?
Avicenna Form 120  - Form Çay 40 Süzen yanıda hediye Avicenna Form 120 - Form Çay 40 Süzen yanıda hediye
Hemoroid hastalığında teşhis nasıl konur? Hemoroid nasıl tedavi edilir? Hemoroid hastalığında teşhis nasıl konur? Hemoroid nasıl tedavi edilir?
Mini Anket
Hangi Zayıflama Yöntemini Kullanıyorsunuz?
Zayıflama Çayları
Zayıflama Hapları
Zayıflama Yağları
Zayıflama Tozu
Kısayol Bilgisi
Ürünler / BAĞIŞIKLIK (SOĞUK ALGINLIĞI)
 

Provitec Avicenna 150 ml Şurup - Her Mevsim Doğal Koruma

Provitec Avicenna 150 ml Şurup - Her Mevsim Doğal Koruma
Resmi büyütmek için
Tıklayın
Fiyatı : 27.00 TL
Kdv Oranı : Kdv Dahil
Toplam : 27.00 TL
Teslim Süresi :
Saatte Gönderim Saatte Gönderim
Bu ürünü : World karta 2.25 TL. den başlayan fiyatlarla 12 taksite alabilirsiniz
 
Ürün Bilgisi
 
Taksit Seçenekleri
 
Yorumlar
 
Tavsiye Et
 
Provitec Avicenna 150 ml Şurup

ProViteC - Propolis ve Ekinezya Karışımlı

Her Mevsim Doğal Koruma

Mevsim değişikliği gibi geçişsel dönemlerde; soğuk algınlığı, grip ve nezlenin önlenmesinde özellikle tavsiye edilen, doğal besin takviyesidir. Bileşenleri tarafından gerçekleşen sinerjinin dört kat fazla etkinliği sayesinde; farenjit, larenjit ve tonsilitin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Hasta her bir şikayeti için bütün özellikleri bir arada bulunduran tek bir preparat alır.

ProViteC şurup zengin içeriği ile özenle seçilmiş ve tamamıyla doğal olan bileşenlerle özel olarak hazırlanmıştır. Sağlıklı yaşam için destek sağlayan bir şuruptur. Bu formülasyon; propolisin antimikrobiyal etkinliğini, ekinezyanın vücudun hastalık etkenlerine, özellikle virüs ve bakterilere karşı non-spesifik savunma mekanizmalarını aktive eden immün-modülatör özelliklerini, pekmezin balgam söktürücü ve öksürük kesici etkilerini, balın onlarca rahatlatıcı özelliğini, C vitamini (antioksidan, bağışıklık sistemini güçlendiricisi) ve arı sütünün insanı şaşırtan katkısını tek bir preparat içerisinde kombine halde bulundurur. Sıvı bir destek olmasından dolayı, tüm yaşgruplarınca rahatlıkla kullanılabilir.

Ìçeriği: (10ml için) Bal, Nar Konsantresi (500 mg), Propolis Ekstraktı (200 mg), Dut Pekmezi (200 mg), Ekinezya Ekstraktı (100 mg), Üzüm Çekirdeği Ekstraktı (1 mg), Arı Sütü (80 mg), Vitamin C (30 mg), Çinko Elementel (5 mg), Potasyum Sorbat (5 mg), Siyah Havuç Konsantresi (renklendirici) (1 mg), Mentol (aroma) (0.005 mg)

Kullanım Önerisi: Doktor tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmediği takdirde; sabah-öğle-akşam yemeklerden önce birer kaşık alınması tavsiye edilir.

(Kullanmadan önce şişeyi mutlaka çalkalayınız.)

Kategoriye ait diğer ürünler
Provitec Avicenna 150 ml Şurup 4 AL 3 ÖDE - Her Mevsim Doğal Koruma Detaylar
Propolis Avicenna 4 AL 3 ÖDE - Hastalıklara savaş açın Detaylar
Propolis Avicenna - Hastalıklara savaş açın Detaylar
Nigella Seed (ÇÖREKOTU) Avicenna 4 AL 3 ÖDE - Güçlü bağışıklık sistemi için Detaylar
Nigella Seed (ÇÖREKOTU) Avicenna - Güçlü bağışıklık sistemi için Detaylar
UPR Avicenna 4 AL 3 ÖDE - Hücre yenileyici güçlü formül Detaylar
UPR Avicenna- Hücre yenileyici güçlü formül Detaylar
Echinacea Avicenna 4 AL 3 ÖDE Hastalıklardan korunmanın doğal yolu Detaylar
Echinacea Avicenna - Hastalıklardan korunmanın doğal yolu Detaylar
 
Share
Üye Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum
İndirim Kuponları
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Fırsat Ürünleri
MARKALARIMIZ
Son Eklenen Ürünler
PHARMASOL SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI BAKIM ŞAMPUANI 3 AL 2 ÖDEPHARMASOL SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI BAKIM ŞAMPUANIPHARMASOL LEKE AÇICI KREM 3 AL 2 ÖDE- LEKESİZ VE AYDINLIK BİR CİLTPRS (PROSTAT) Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Prostat TedavisindePRS (PROSTAT) Avicenna - Prostat TedavisindeGinkgo Biloba Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Sağlıklı zihin, güçlü hafızaGinkgo Biloba Avicenna - Sağlıklı zihin, güçlü hafızaGarlic (SARIMSAK) Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Yüksek tansiyon tedavisindeGarlic (SARIMSAK) Avicenna - Yüksek tansiyon tedavisindeCTV (ŞEKER HASTALIĞI) Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Diyabeti olanlar içinCTV (ŞEKER HASTALIĞI) Avicenna - Diyabeti olanlar içinNigella Seed (ÇÖREKOTU) Avicenna 4 AL 3 ÖDE - Güçlü bağışıklık sistemi içinNigella Seed (ÇÖREKOTU) Avicenna - Güçlü bağışıklık sistemi içinValerian (KEDİOTU) Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Sağlıklı ve Kaliteli Bir Uyku İçinValerian (KEDİOTU) Avicenna - Sağlıklı ve Kaliteli Bir Uyku İçin
Çok Satılanlar
Omecap Omega 3 Avicenna Softjel Kp.- Kalp- Damar Sağlığı ve Genel Sağlığın KorunmasındaProvitec Avicenna 150 ml Şurup - Her Mevsim Doğal KorumaProvitec Avicenna 150 ml Şurup 4 AL 3 ÖDE - Her Mevsim Doğal KorumaKabzored Sakız - 4 AL 3 ÖDE - Kabzored, KABIZLIĞA REDBSR (BASUR - HEMOROİD) Avicenna - Hemoroid tedavisindeBalık Yağı Şurup Avicenna 150 Ml. - 4 AL 3 ÖDE - Kemik ve Boy Gelişimine DestekGrape Seed (ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ) Avicenna - Yaşlanma etkilerini geciktiriciAvicenna MDA - Karaciğer Yağlanması, Siroz ve Hepatit TedavisindeBulantı Sakızı Zingiber Beralmin - 4 AL 3 ÖDE - Mide Bulantısına Yenik Düşmeyin…Bulantı Sakızı Zingiber Beralmin - Mide Bulantısına Yenik Düşmeyin…Ayak Spreyi Avicenna 4 AL 3 ÖDEUPR Avicenna- Hücre yenileyici güçlü formülPropolis Avicenna - Hastalıklara savaş açınGazero Gaz Giderici Damla 20ml Avicenna - 4 AL 3 ÖDEAksuvit 30 Tablet Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Yorgunluk Giderici Enerji VericiAksuvit 90 Tablet Avicenna - Yorgunluk Giderici Enerji VericiRed Ginseng Tablet Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Cinsel Performans arttırıcıAvicenna Form 120 - İdeal kilonun doğal formülüAvicenna Form 120 - 4 AL 3 ÖDE - İdeal kilonun doğal formülüRemifrau Avicenna - Menopoz ve Adet Sorunlarının GiderilmesindeGrape Seed (ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ) Avicenna - Yaşlanma etkilerini geciktiriciHawthorne (ALIÇ) Avicenna - Kalp ve Damar SağlığındaMilk Thistle (DEVE DİKENİ) Avicenna - Karaciğeri Yanileyen FormülMilk Thistle (DEVE DİKENİ) Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Karaciğeri Yanileyen FormülArtichoke (ENGİNAR) Avicenna - Karaciğer Sağlığı İçinAvicenna MDA - 4 AL 3 ÖDE - Karaciğer Yağlanması, Siroz ve Hepatit TedavisindeST.Jon`s Wort (SARI KANTARON) Avicenna - 4 AL 3 ÖDE - Doğal AntidepresanBalsam Cucumber With Propolis Avicenna - Reflü, Gastrit ve Ülser TedavisindeAvicenna Mgrande - Migren Ağrıları ve Tedavisinde
Son Gezdiğiniz Ürünler
Provitec Avicenna 150 ml Şurup - Her Mevsim Doğal Koruma